Vēl vairāk jautājumu un neskaidrību pēc Skripaļu indēšanā apsūdzēto intervijas

  • 18. Septembris
  • 416
  • 2

Lai viestu mazliet skaidrības Skripaļu indētāju lietā... jā, jā par to pašu divu nelaimīgo Kremļa specdienestu darboņu Aleksandra Petrova (Александр Петров) un Ruslana Boširova (Руслан Боширов) piedzīvojumiem Lielbritānijā, par kuriem tagad smejas visi, kam nav slinkums, aizmirstot pašu galveno, ka Kremļa uzdevumā ir ticis paveikts noziegums, izmantojot ķīmiskos ieročus, atkārtosim dažus jautājumus, kas netika uzdoti slavenās Simonjanas intervijas laikā!

Tātad, pēc tam, kad briti pavēstīja visai pasaulei prieka vēsti, ka ir izdevies identificēt iespējamos Skripaļu indētājus, acīmredzot Kremlī vienam otram knariņam sāka raustīties krāniņš, tāpēc tika iedarbināta Kremļa propagandas mašinērija, lai radītu tādu informatīvo bardaku, kādu mēs pašlaik piedzīvojam.

Burtiski mirkli pēc britu paziņojuma, Krievijas pilsoņi Aleksandrs un Ruslans, kuri tiek uzskatīti par iespējamiem Skripaļu indētājiem, [gan jau piespiedu kārtā] deva interviju Russia Today galvenajai propagandas redaktorei Margaritai Simonjanai (Маргарита Симоньян). Kā jau mēs visi zinām, brašie „GRU un LGBT pārstāvji” no ultrakonservatīvās Krievijas, pēc viņu versijas, Lielbritānijā bija ieradušies kā tūristi. Turklāt brašuļi uzsvēra, ka bija vērsušies pie Simonjanas kantora pēc palīdzības, proti, pēc „aizsardzības”.

Loģiski būtu uzskatīt, ka intervijas laikā abi mīlnieki centās maksimāli atklāti un sīki izstāstīt visu par savu ceļojumu, lai varētu atspēkot viņiem izvirzītās apsūdzības saistībā ar indēšanu un saistību ar GRU (Kremļa Galvenā izlūkošanas pārvalde). Bet nekas viņiem nesanāca, jo viena rieva pierē ir un paliek viena rieva pierē, un viņu skaidrojumi bija pārāk nesaprotami un bezjēdzīgi, radot vēl vairāk jautājumu un aizdomu ne tikai par viņiem pašiem, bet arī par pašu Russia Today un Simonjanu. Jābrīnās, ka Kremļa propagandas speciālisti atļāvās palaist tik neticamu fufeli ēterā.

Šajā sakarā mums labi zināmais neatkarīgais krievu medijs Meduza, kura komanda zināmu bīstamu iemeslu dēļ jau labu laiku strādā Rīgā uzdeva vairākus jautājumus un centās uz tiem snieg objektīvas atbildes.

Kādēļ Petrovs un Boširovs neparādīja pašu uzņemtās Solsberijas katedrāles fotogrāfijas?

[Kremļa rīkļu raušanas specdienesta] puikas savu ceļojumu uz Solsberiju skaidroja ar vēlmi paskatīties uz vietējām ievērojamākajām vietām, to skaitā, uz Solsberijas katedrāli. Nu labi, lai tā būtu. Pēc viņu teiktā, tikai ar otro piegājienu viņiem izdevās apskatīt to izslavēto septīto pasaules brīnumu š.g. 4.martā. Neticami, bet viņi pat spēja uzņemt dažas fotogrāfijas. Labi, ejam tālāk!

Intervijas laikā Petrovs un Boširovs izrādīja izbrīnu par to, kāpēc britu policija nenopublicēja attēlus no videonovērošanas kamerām, kas atrodas katedrāles tuvumā (kaut arī Skotlendjards neapstiprināja, ka abu krievu tur nebija). Turklāt viņi paši nezin kāpēc nespēja parādīt pašu uzņemtās fotogrāfijas, kurās būtu redzama katedrāle ar abiem brašuļiem priekšplānā. Šīs fotogrāfijas varētu apstiprināt viņu izvirzīto versiju par braucienu uz šo britu miestu. Uz attiecīgo Simonjanas aicinājumu to izdarīt, abi puikas tik pamirkšķināja ačteles un izlikās viņu nedzirdam, turpinot klusēt kā partizāniem!

Kāpēc Petrovs un Boširovs par sevi tik maz pastāstīja?

Spriežot pēc abu tuparilo teiktā, intervijas galvenais mērķis bija parādīt, ka viņi ir parasti Krievijas iedzīvotāji. Kaut gan izskatījās, ka šie nemaz īpaši necentās to darīt, jo viņi izlikās par tupariliem. Piemēram, viņi atteicās runāt da par jebkādām viņu privātās dzīves lietām. Tāpēc šī saruna tikai rada vēl vairāk jautājumu. Ja viņi, piemēram, būtu minējuši kompāniju, kurā strādā, tad varētu pārbaudīt, kad tā ir reģistrēta, ar ko tā nodarbojas un vai ir saistīta ar Putina režīmu, proti, varētu pierādīt to, kas viņi nav!

Petrovs un Boširovs ieradās Londonā, lai kārtīgi uzdzīvotu. Divas dienas no trim viņi pavadīja Solsberijā. Tā, pēc viņu domām, ir kārtīga uzdzīve, WTF!?

Solsberija, kas ir mierīga britu pilsētiņa ar 45 000 iedzīvotājiem, atrodas mazliet vairāk ka 100 km attālumā no Londonas. Intervijas sākumā, abi nelaimīgie paziņoja, ka ieradās Lielbritānija nevis, lai strādātu, bet, lai kārtīgi uzdzīvotu (!?), proti, divas dienas no trīs dienu garā ceļojuma pavadīt ceļā starp Solsberiju un Londonu, [tā vietā, lai dotu vaļā uguņus pa britu geju bāriem un bordeļiem]. Nē, nu WTF!?

Iespējams, Petrovam un Boširovam ļoti patīk arhitektūra, un viņi tik tiešām aizraujas ar gotiku, ko nepateiksi pēc viņu ģērbšanās stila un bremzētās uzvedības. Turklāt intervijas laikā abi onkas neizrādīja pilnīgi nekādu interesi par arhitektūru!

Vai tiešām laikapstākļi biji tik neciešami, ka to nespēja izturēt sportiskie krievu cilvēki Petrovs un Boširovs?

Saskaņā ar britu policijas teikto abi spēcīgās miesas būves krievu vīri, Petrovs un Boširovs Solsberijā uzturējās divas dienas. Pirmajā dienā viņi brauca izlūkos, bet otrajā – paveica noziegumu. Intervijas laikā abi nelaimīgie apgalvoja, ka abas reizes viņi apmeklēja pilsētu kā tūristi. Viņi stāstīja, ka tad, kad š.g. 3.martā viņi ieradās Solsberijā, tur bija slapjdraņķis. Nabadziņi izmirka līdz kaulam, un devās prom, lai atgrieztos nākamajā dienā.

Savukārt spriežot pēc sociālajos medijos atrodamajām bildēm, š.g. 3.martā Solsberijā uzturējās arī citi tūristi, kuriem „briesmīgie” laikapstākļi nemaz netraucēja izbaudīt katedrāles krāšņumu. Lūk, piemērs:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā Boširovam un Petrovam izdevās sarunāt interviju ar Margaritu Simonjanu?

Kā norāda pati Russia Today lapseņu midzeņa saimniece, abi iespējamie indētāji paši viņai piezvanīja uz mobilo telefonu un palūdza, lai viņus nointervē. Turklāt, kā norādīja Margarita, viņas telefona numuru „zinot visi, pat kurjeri, kas piegādā ziedus 8.martā”. Patiesībā Simonjanas telefona numuru jūs neieraudzīsiet nevienā no viņas sociālo mediju profiliem, pat ne Russia Today mājaslapā. Arī telefonu numuru sarakstos un katalogos nav iespējams atrast šīs dāmītes telefona numuru.

Turklāt, vīri norādīja, ka tikai pēc Vladimira Putina aicinājuma viņi sadūšojās sazināties ar masu medijiem. „Es vēlos pie viņiem vērsties, lai viņi mūs sadzird šodien. Lai viņi atnāk [..] uz masu medijiem,” paziņoja Putins š.g. 12.septembrī, bet jau tās pašas dienas vakarā tika ierakstīta [neveiksmīgi aplamā, stulbā un kaunpilnā intervija]. Sanāk, ka abi balodīši uzzināja Simonjanas telefona numuru dažu stundu laikā!?

Ir vēl viena interesanta lieta, proti, š.g. 13.septembrī ierakstot Yandex meklētājā frāzi „Маргарита Симоньян сотовый телефон”, tika iegūta saite uzЕГРЮЛ žurnālistika”, kur tik tiešām ir atrodams Simonjanas telefona numurs [nav zināms, vai tas ir īsts, izskatās, ka nē, zvanīju neceļ...]. Savukārt Google meklētājs šo mājaslapu nepiedāvā apskatīt pirmajās lapās. Pati Simonjana norādīja, ka pastāv iespēja, ka pats Putins ir iedevis viņas telefona numuru Petrovam un Boširovam [tas jau izklausās ticamāk].

Kāpēc Simonjana abiem čaļiem neuzdeva dažus ļoti svarīgus jautājumus?

Kāpēc abu tūristu ārzemju pasu ārvalstu ceļojumiem numuri atšķiras tikai ar vienu ciparu? Kāpēc viņi ir tik pārliecināti, ka viņus apturētu uz robežas, ja pie viņiem atrastu sieviešu smaržas? Kā uz šo jezgu reaģēja viņu tuvinieki, paziņas un kolēģi?

Putins teica, „Mēs, protams, paskatījāmies, kas tie ir par cilvēkiem. Mēs zinām, kas viņi ir, mēs viņus atradām”. Bet, kas tieši viņus atrada? Vai viņi sazinājās ar specdienestiem?

Un visbeidzot, kur pazuda visbanālākie jautājumi!? Kur viņi mācījās? Kas ir viņu vecāki? Kāda ir viņu biogrāfija? Būtībā, pēc intervijas, par viņiem kļuva zināms tikpat daudz, kā pirms intervijas!

P.S.

Ir jāsaprot, ka tāds šoreiz ir prokremlisko mediju uzdevums, pasniegt to visu kā tādu humora šovu krietnā dezinformācijas mērcē, lai viestu vēl lielāku informatīvo haosu, liekot sabiedrībai novērst uzmanību no Kremļa aģentu pastrādātajiem noziegumiem ar Putina svētību!

Nebrīnīšos, ka nu jau par homoseksuālistiem padarītie Petrovs un Boširovs, pēc kāda laiciņa atzīsies sadarbībā ar GRU un slepkavības mēģinājumā, lai pēc tam to visu noliegtu, norādot, ka britu dienesti viņus piespieda melot un diskreditēt Kremli par dažiem tūkstošiem mārciņu, bet sliktākajā gadījumā, viņus vairs neredzēs neviens, jo Kremļa specdienestiem nepatīk atstāt lieciniekus dzīvus.

Avoti:

https://meduza.io/slides/obvinyaemye-v-ubiystve-skripaley-dali-pervoe-intervyu-voprosov-stalo-esche-bolshe

https://egrul-egrip.ru/egrip/165431/simonyan-margarita-simonovna/

https://t.me/margaritasimonyan/1519

https://www.fontanka.ru/2018/09/05/075/

Komentāri 2

Labrīt

18. Septembris, 2018

diletanti

Atbildēt

Niknais

18. Septembris, 2018

Šodien jau piebāzts eters rusņā ar veco labo buk un ukrainu. Ka tik aizliet acis un tauta neidziļinās kā šie ar savu geju pāri reāli iebrauca auzās

Atbildēt
pievienot komentāru