Raganu medības Rīgas Dinamo virtuvē

  • 10. Janvāris
  • 1,580
  • 1

Latvijas Gāzes „vadošais” hokeja klubs Rīgas Dinamo savās spēlēs vairs nevēlas redzēt un ir nolēmis liegt ieeju slavenajam Latvijas hokeja talismanam raganai Jurčikam.

Sesks Kasjaks ir uzzinājis, ka Kontinentālās hokeja līgas pastarīte Rīgas Dinamo ir sākusi raganu medības un Arēna Rīga telpās vairs neielaidīs ilggadējo kluba talismanu raganu Jurčiku. Iemesls? Jēlais Juris domā, ka tēls ir negatīvs un nes lāstu pār slikti spēlējošo hokeja klubu. Jā, Jūs nepārklausījāties – esam nonākuši viduslaikos, kur šoreiz uz sārta liek talismanu, kas pēc kluba domām nes nelaimi un ir negatīvs tēls, bet pēc fanu domām tas arēnā ienes jautrību un pozitīvu enerģiju.

Kasjaks gan neizslēdz iespēju, ka Jurčiku īstenībā ir patriecis kāds cits vecs čekists no vadības augšgala, kurš nespēj sadzīvot ar domu, ka viņa iesaukas brālis caur gadiem kļuvis populārāks nekā viņš pats. Protams, vadības gļēvais/jēlais Juris šo teoriju noliedz.

Šāds lēmums ir nekas vairāk kā aizbildinājumu meklēšana un acu aizmiglošana vienkāršajiem ļaudīm un uzticīgajiem faniem, cenšoties noslēpt jau gadiem ilgi pūstošo kluba sistēmu un tā iekšējās problēmas. Kādēļ Dinamo neizslēdza raganu 2009., 2010., 2011., un 2013. gadā, kad klubs sasniedza KHL izslēgšanas spēles? Atkārtošos – tādēļ, ka problēma nav talismanā, bet kluba vadībā un smirdīgā propāna gāzē, un ļoti iespējams, ka uz „grila būtu jāliek” pavisam cits Jurčiks.

Avoti:

http://www.delfi.lv/video/zinas/sports/viedoklis-par-aizliegumu-raganai-jurcikam-apmeklet-rigas-dinamo-speles-arena.d?id=49625097

http://www.delfi.lv/sports/news/3-puslaiks/zinas/rigas-dinamo-pazistamo-raganu-jurciku-uzskata-par-lastu-un-aicina-mainit-telu.d?id=49614621

https://www.youtube.com/watch?v=IemGiN6Fm7o&feature=youtu.be

Komentāri 1

Cirks

10. Janvāris, 2018

https://allhockey.ru/news/show/313082-Savickis_raz_fan_klub_Dinamo_Riga_tak_dejstvuet_to_my_organizuem_drugoj_klub

Atbildēt
pievienot komentāru