Nabaga krievu zaldāts vārot tušonku, nodedzina bruņutransportieri BTR-82

  • 12. Janvāris
  • 2,094
  • 0

Saskaņā ar znak.com un lenta.ru nesen publicēto informāciju un video kāds izsalcis Kremļa Bruņoto spēku karavīrs Semjons Merežņikovs, cenšoties uzsildīt ēdienu, ņēma un kaut kādā, fig-viņ-zin’ kādā veidā nodedzināja bruņutransportieri 28 000 000 rufeļu vērtībā (kaut kādi 400 štukas eiro pa Šoigu pliko pak*ļu). Paldies tev mazo tupo diversant! Nezinu priecāties vai raudāt, par to cik „apķērīgi” jaunieši dien Parašas armijā. Ceru, ka salaga pēc visa tā vēl ir dzīvs, gan jau ģedi un staršinas viņam par to kārtīgi atdarīja.

Spriežot pēc video, pašaizdegšanās gadījums ir noticis kaut kur Astrahaņā 2017.gada maijā. Video redzams, kā krievu zollis ar izbolītām muļķa acīm cenšas komanģiram paskaidrot, kas tad īsti notika. Pēc viņa teiktā sanāk, ka šis ir uztaisījis ugunskuru, lai uzsildītu paiku, bet kāda velna pēc viņam rokās ir kūpoši degošs RPG (ķipa granātmetējs), viņš nespēja paskaidrot.

Izrādās, ka nodegušais BTR-82 uz mācību laiku bija nomaskēts ar maskēšanās tīklu, kaut kādu brezentu un kūlas kušķiem, kas it kā aizdegās no iekurtā izdzīvošanas ugunskura.

Visticamāk redzot smaržīgo pavasara kūlu uz bruņas un sajūtot rokās burvju uguns trubu, Semjonā pamodās nepārvarams kūldeģa instinkts, kas lika viņam uzbliezt ar raķeti pa kūlas pārklāto tanku un paskatīties a čo buģet. Cik zināms šis par savu varoņdarbu saņēma atvaļinājumu disbatā uz sešiem mēnešiem ar Astrahaņas garnizona kara tiesas svētību.

P.S. Mēs ar tevi Semjon!

Avoti:

https://www.znak.com/2018-01-11/golodnyy_soldat_szheg_btr_za_28_millionov_pytayas_podogret_edu

https://www.youtube.com/watch?v=tqAccCsF6kA

Komentāri 0
pievienot komentāru