#METOO

  • 17. Janvāris
  • 1,752
  • 0

Pēdējā laikā tiek novērots, ka vairākas kustības, piemēram, feminisms, vegānisms, grīnpisisms, komunisms, fašisms, skinhedisms u.c. cenšas iegūt globāla mēroga statusu, tāpēc nereti sanāk pārspīlēt lietas. Piemēram, ņemot vērā nu jau mazliet tracinošo starptautiska mēroga akciju #ME TOO, kuras ietvaros visi visiem stāsta (dažreiz izdomā) par to, ka, redz’, reiz tikuši seksuāli izmantoti tā vai šā, jo kāds esot durvis pavēris, uzsmaidījis un komplimentu pateicis. 

Sesku komanda ir nolēmusi uzsākt savu akciju #ME TOO, to pieskaņojot Latvijas problemātikai caur humora prizmu, šoreiz atsaucoties uz dažu Latvijas oligarhu, bijušo politiķu un „brīvības cīnītāju” atmiņām, par reiz piedzīvoto kaunu un pazemojumu dažādos cietumos, slimnīcās, tiesas zālēs un ātrās palīdzības automašīnā.

P.S. Katram sava sāpe, kas jārisina, bet vai vajag pārspīlēt, jo visskaļāk bļauj tie, kuriem sāp vismazāk.

 

Kurzemes itālis

Saulainā 2007.gada marta dienā uz Ventspils-Kuldīgas ceļa tika aizturēts Kurzemes itālis Aivars, kurš, iespējams, tika nogādāts uz nopratināšanu Rīgā, bet pēc tam nācās padzīvoties pa aizturēšanas izolatoriem, panēsāt šinu ap kaklu un patēlot slimu aitu Gaiļezera slimnīcā. Protams, ka viņa advokāts Aivo norādīja, ka Puzes velns ticis aizturēts nelikumīgi un nepamatoti. Diemžēl Temīdai nekas nesanāca, jo acīmredzot svari bija atstāti mājās, vēlāk Aivars satika princesi, aprecēja to, tā dāvāja viņam dēlu, turklāt vēl dažas citas tiesas, pat Anglijā, viņu atkal attaisnoja, bet tagad šis pošas uz Dziesmusvētkiem it kā nekas nebūtu bijis.

 

Aleksandrs Lavents

Savulaik bijušais „Baltijas bankas” Uzraudzības padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Lavents tēloja slimu aitu, kad Latvijas tiesu sistēma šo sāka vēl deviņdesmito gadu beigās „mocīt”, par korupciju un krāpniecību lielos apmēros. Bet izskatās, ka tagad šis ir sveiks un vesels, ja reiz smaidīgs ik pa laikam ierodas uz kādu saviesīgu pasākumu Latvijā no vēcāku villas Maiami.

 

Uģis Magonis

2015.gada augustā KNAB aizturēja valsts uzņēmuma „Latvijas Dzelzceļš” prezidentu Uģi Magoni. Pēc tam šim sākās problēmas, jo tika iespundēts cietumā, tad vajadzēja sadabūt brangu drošības naudu, draugi sametās. „Labi, ka Limbažu Jansons atļāva pamest valsti,” nodomāja Uģis. Tagad viņš droši vien ir ceļā uz Austriju pie Vlaģika.

 

Vladimirs Vaškevičs

Korupcijā apsūdzētais bijušais Muitas Kriminālpārvaldes vadītājs Vladimirs Vaškevičs par kuru rūpējas Austrijas pacifisti, joprojām ir neglābjami slims uz mūžu. Vlaģiks slimnīcas palātā turpina paranoiski lasīt internetā ievietotos komentārus un kasjaks.lv, sūdzoties Ģenerālprokuratūrā, ka viņam radušās bažas par savu un tuvinieku dzīvību.

 

 

Alfrēds Rubiks

Bijušais Rīgas pilsētas izpildkomitejas priekšsēdētājs, bijušais Latvijas Valsts prezidenta amata kandidāts, Eiropas Parlamenta deputāts Alfrēds Rubiks, kurš par darbībām, kas vērstas uz valsts varas gāšanu, 1995. gadā tika notiesāts ar brīvības atņemšanu uz astoņiem gadiem. 1997. gada novembrī pirms termiņa atbrīvots no cietuma. Cik atceros viņš tur braši trenējās, kamēr bariņš vecu tantuku ik pa laikam sapulcējās pie cietuma vārtiem, lai izvēdinātu plaušas, kliedzot korī „svabodu Rubiksu”!

 

Jūlijs Krūmiņš

2016.gada oktobrī KNAB aizturēja uzņēmēju Jūliju Krūmiņu un ietupināja šo aizturēšanas izolatorā, kuram bija restots skats uz pilnmēnesi. Nepagāja i daži mirkļi, ka Jūlijam, droši vien pēc tikšanās ar kādu no saviem advokātiem, piemetās „slimās aitas” sindroms, it kā sirds sāka streikot. Tad šis veikli tika nogādāts uz slimnīcu Kivičā siltajās un maigajās rokās, pēc tam tika izdota grāmata, nospēlēti vairāki koncerti un Streļčenokam piedāvāta sētnieka vakance Baltezerā.

 

Aijo Beness

Šis nabags tik ļoti centās gāzt varu Latvijā, ka nācās paviesoties cietumā veselas divas reizes 2006. un 2014.gadā. Beness Aijo par apstākļiem cietumā nekad nav īsti sūdzējies un disciplīnas noteikumus ar nav pārkāpis. Kaut gan „slimās aitas” sindroms lika par sevi manīt. 2006.gadā Rīgas apgabaltiesa Aijo mainīja drošības līdzekli un saistībā ar nacionālboļševiku aktīvista cukura diabētu atbrīvoja viņu no ieslodzījuma, nododot policijas uzraudzībā. Bet kad beidzot šis tika laukā, viņš vērsās pie masu medijiem, apgalvojot, ka cietumā viņš esot mocīts un spīdzināts. Tagad šis klejo pa Donbasa ārēm un skaita odas Putinam.

 

Andris Vilks

2015.gada septembra beigās atklātībā nonāca videomateriāls, kurā redzams, kā ātrās palīdzības mašīnā ālējas bijušais Saeimas, tagad arī bijušais Rīgas domes deputāts no Nacionālās apvienības Andris Vilks. Tik tiešām vilks, kas vilks, paskat’, kas par vēderu, gan jau Sarkangalvīte aprīta.

 

Avoti: 

http://www.delfi.lv/news/national/politics/lavents-sveiks-un-vesels.d?id=4853401

http://nra.lv/latvija/16991-vaskevics-atveselojies-un-atkal-devies-atvalinajuma.htm?cshow=1

http://www.vipi.lv/vip/latvija/idn18606/lembergs-ieradies-gailezera-slimnica/

http://www.tvnet.lv/galleries/23307/image/8

http://www.delfi.lv/temas/alfreds-rubiks/

http://www.labdien.lv/publiskots-video-kura-rigas-domes-deputats-a-vilks-uzbruk-medikiem/

http://www.la.lv/esmu-vecs-un-runaju-loti-atklati-iznak-julija-krumina-memuari/#gallery

http://www.delfi.lv/news/arzemes/beness-aijo-karo-interbrigade-un-gaida-socialisma-uzvaru.d?id=45485802

http://www.delfi.lv/izklaide/skats/vesture/latvijas-varenie-kas-bijusi-aiz-restem-ka-tas-mainijis-vinu-izskatu.d?id=46569953

Komentāri 0
pievienot komentāru