Krievijā lūdz aizliegt repa koncertus

  • 06. Novembris
  • 131
  • 0

Ļeņingradas apgabala deputāts Vladimirs Petrovs vērsies pie Krievijas ģenerālprokurora Jurija Čaikas ar visai savdabīgu lūgumu – aizliegt valstī repa koncertus.

Pēc deputāta domām „pseidomuzikālas savākšanās un reperu koncertus” nepieciešams aizliegt „līdz situācijas stabilizācijai jauniešu vidē”. Deputāts uzskata, ka pēdējā laikā aizvien vairāk mūsdienu mūzikas skaņdarbos ir atrodami ekstrēmisma elementi – „daudzas dziesmas atklāti propagandē pašnāvības, narkomāniju, sātanismu un pat (!) dzimtenes nodošanu”, uzskata politiķis.

Petrova kungs norāda, ka īpaši aktīvi šādi nevēlami temati tiek apdziedāti tieši repā, kura izpildītāji rupji lamājoties un kaujoties, degradē krievu bērnus.

Visnegantākais repa mūzikas elements esot t.s. batli, kuru ietvaros aci pret aci attiecības risina repa izpildītāji un viņu „bandas”. „Šādi pasākumi nereti tiek rīkoti nelegāli un to rezultātā tiek savainoti vairāki desmiti meiteņu un zēnu, kas netīšām nokļuvuši nepareizā kompānijā un izdarījuši nepareizu izvēli savā mūzikas gaumē”, savu pozīciju skaidro deputāts.

Avots:

https://ria.ru/culture/20181101/1531904094.html

Komentāri 0
pievienot komentāru