Kremlis mēms: draudzīgās Ziemeļkorejas fašisti iet lāpu gājienā

  • 11. Septembris
  • 627
  • 0

Ņemot vērā, ka Kremlis un tā mediju impērija necieš un nevar izturēt lāpu gājienus, kas notiek nedraudzīgajās Baltijas valstīs, it sevišķi tie, kas notiek Latvijā ik gadu 11.un 18.novembrī, kasjaks.lv vienkārši nedrīkst nepainformēt savu lasītāju par līdzīgu pasākumu kas notika Kremlim tik draudzīgajā Ziemeļkorejā un līdzīgiem gadījumiem PSRS un mūsdienu Krievijā.

Š.g. 9.septembra vakarā Phenjanā notika prātam neaptverama mēroga lāpu gājiens, kas beidzās ar vērienīgām svinībām par godu Ziemeļkorejas 70.gadu jubilejai. Phenjanā Kima Irsena laukumā ar lāpām rokās bija ieradušies tūkstošiem studentu, lai ar lāpu palīdzību izveidotu saukļus – „Sveiks, lai dzīvo kimirsenisms-kimčemirisms!”, „Sveiks, lai dzīvo augstākais līderis, biedrs Kims Čenuns” un „Sveika, lai dzīvo neuzvaramā Korejas Darba partija”.

Tikai atgādināšu, ka līdzīgi lāpu gājieni bija īpaši populāri Hitleriskajā Vācijā un tādi brīnumi arī notika savā laikā PSRS teritorijā par godu kara sākumam/beigām un pionieru pasākumos, kā arī tas notiek mūsdienu Krievijā laiku pa laikam.

Piemēram, katru reizi, kad ukraiņu vai latviešu nacionālisti/patrioti uzrīko lāpu gājienu, Kremļa TV kanāli krīt smagā histērijā un panikā. Attiecīgā tēma tiek malta uz riņķi un tā nepazūd no TV zilajiem ekrāniem vairākas dienas. Tā vietā, lai turpinātu muldēt par mūsu nacionālistu un Kremļa propagandas veiksmīgo simbiozi, labāk paskatīsimies uz dažiem faktiem. Saskaņā ar tiem lāpu gājieni ir regulāri notikuši PSRS. Un interesanti ir tas, ka visbiežāk tajos piedalījās tieši bērni un jaunatne, piemēram, 19.maijā, kas ir pionieru organizācijas dibināšanas diena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arī vecākās paaudzes padomju darba ļaudis rīkoja un piedalījās „fašistu” lāpu gājienos katru 22.jūniju par piemiņu 2.pasaules karam, principā, sanāk, ka šie svinējuši un šur tur Krievijā vēl tagad svin, nevis piemin kritušos, bet svin Tēvijas kara sākumu. Kurš normāls cilvēks svin kara sākumu!?

 

 

 

 

 

 

 

 

Lāpu gājiena atmiņas: „Mēs pavadījām laiku interesanti. Pionieru ugunskuri, sestdienu talkas parkos, lāpu gājieni un ekskursijas...”

„Pēc kara, jaunatne ar iedegtām lāpām devās gājienos, kas veltīti cīņai par mieru visā pasaulē. Tajos piedalījās arī ļoti daudz vecākās paaudzes Krievijas iedzīvotāju.”

Kaut kādi fašisti, paskaties tik uz viņiem!

Piemēram, Padomju laikā sadarbībā ar pilsētas pionieriem katru gadu Zvenigorodā tradicionāli notika lāpu gājiens par godu Tēvijas kara sākumam. Tas notiek arī mūsdienās.

Savukārt Kerčā notiek vēl viens lāpu gājiens Uzvaras dienas priekšvakarā kopš 1973.gada.

Arī Korenovskas iedzīvotāji Uzvaras dienas priekšvakarā dodas lāpu gājienā, lai pieminētu kritušos tautiešus un visus Tēvijas kara varoņus.

Lāpu gājienos dodas arī Aleksandrovas iedzīvotāji, viņi to dara Uzvaras dienā, un lāpu viņi uzskata par piemiņas sveci!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brjanskas iedzīvotāji arī dodas lāpu gājienos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau sešdesmit gadus pēc kārtas ik gadu Uzvaras diena Izjumas pilsētā beidzas ar vienu un to pašu, proti, ar lāpu gājienu uz Kremeņecas kalnu, kurā piedalās tūkstošiem un tūkstošiem cilvēku. 1942.gadā tā saucamajā Izjumas-Barvenkovskas virzienā gāja bojā 800 000 padomju zaldātu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Secinājums:

Kremļa propaganda kārtējo reizi cenšas piekabināt „fašisma” birku visam, kas nepatīk Putina režīmam. Tā rezultātā krievi ienīst visu apkārtējo pasauli, bet īstu fašismu tie nav spējīgi ieraudzīt, kaut arī Krievija ir ar to ļoti smagi inficējusies.


 

Avoti:

https://meduza.io/video/2018/09/10/da-zdravstvuet-kimirsenizm-kimchenirizm-70-letie-kndr-otmetili-fakelnym-shestviem

https://www.youtube.com/watch?v=hANCMRyZuAY

https://www.youtube.com/watch?v=v3d6cC73sEA

https://ibigdan.livejournal.com/19469118.html

https://std121.livejournal.com/38417.html

http://www.t-i.ru/article/3449/

http://www.qwas.ru/russia/kprf/Moskovskaja-oblast-kommunisty-proveli-fakelnoe-shestvie-v-Zvenigorode/

http://www.korenovsk.ru/fakelnoe-shestvie-nakanune-dnya-pobedy/

http://www.alexnews.info/archives/6432

http://shkola60.ucoz.ru/photo/tradicii_shkoly/fakelnoe_shestvie_k_bratskoj_mogile/2-0-27

https://gallana.livejournal.com/20996.html

Komentāri 0
pievienot komentāru