Kokaīna pilni ananāsi

  • 31. Janvāris
  • 1,055
  • 0

Sadarbojoties Spānijas un Portugāles policijai, tika notverta un atklāta nozīmīga kontrabandas realizēšanas shēma, kuras pamatā bija sistēma, kad pilnīgi „svaigos ananāsos” tika paslēpti aptuveni 745 kilogramus kokaīna.

Deviņi kontrabandā iesaistītie noziedznieki tika arestēti pēc mēģinājuma transportēt 745 kilogramus kokaīna no Dienvidamerikas ar pārvadātāja kuģa starpniecību. Lai paslēptu kokaīnu, to ietina ananāsu krāsas vaskā un profesionāli iepakoja zem pašu ananāsu mizas.

Spānijas Iekšlietu ministrija paziņoja, ka kontrabandas operāciju vadīja divi brāļi, kuriem piederēja divas „laboratorijas” netālu no Spānijas galvaspilsētas. Veicot reidus, policijas atradumi šajās kokaīna ražotnēs bija divas hidrauliskās preses, trīs iesaiņošanas mašīnas, un vairāk kā 400 tūkstoši EUR skaidrā naudā.

Veicot mazus aprēķinus Kasjaks noskaidroja, ka viens kilograms kokaīna maksā sākot no desmit, līdz divdesmit tūkstošiem dolāru, attiecībā no tā, kur tas tiek piegādāts. Tātad, ja sareizinām konteineros atrasto daudzumu, tad „balto ananāsu” tirgoņi centušies realizēt starp 7,5 – 14,9 miljoniem vērtu kokaīna kravu.

Kasjaks uzreiz atceras filmu „Pineapple Express”, no kuras, ļoti iespējams, konkrētie ananāsu tirgotāji arī bija iespaidojušies. Lai nu kā, vaininieki pēc nopelniem nu ir aiz restēm.

Avoti:

http://www.nydailynews.com/news/crime/police-find-1-600-pounds-cocaine-hidden-pineapples-article-1.3764509

http://www.businessinsider.com/how-much-does-cocaine-cost-in-the-us-2016-10?r=US&IR=T&IR=T

https://www.youtube.com/watch?v=BXL85zsiuew

Komentāri 0
pievienot komentāru