„Izbijis” komjaunatnes funkcionārs gatavojas Krievijas vēstnieka vizītei Ventspilī

  • 17. Aprīlis
  • 1,155
  • 2

Kasjaks interneta plašumos ir pārtvēris informāciju par to, ka „smagos” kā naftas tankera enkurs noziegumos apsūdzētais Pilsētas ar rītdienu galvenais Aivars aktīvi uzsācis gatavošanos Krievijas vēstnieka Latvijā vizītei „viņa” pilsētā (š.g. 20. – 21.aprīlis).

Oficiāli tā ir izziņota kā iepazīšanās vizīte, taču kurzemnieki, it sevišķi Pārvent’ iemītniek’ un Krievlauk’ ciemat’ iedzīvotāj’, mēļo, ka tiks kurināta pirts, kūpinātas vimmbas, norunāti muzikanti un sagatavotas vietējās senākā aroda pratējas. Turklāt šoreiz pats Aivars ir gatavs samaksāt prāvus honorārus, lai rādītu piemēru visiem pilsētas ciemiņiem, vienalga vai tie būtu rīdziniek’, valmierieši vai pat sabiedroto karavīri.

Kurzemes itālis visai bieži medijos klaji ņirgājas par valsts realizētu uz Rietumiem vērstu politiku, jo apzinās, ka ilgtermiņā tas viņam varētu atspēlēties un likt samaksāt ‘par visiem naudas grēkiem ar pasēdēšan’ kād’ laik’ Liepājas cietumā. Tādēļ nav brīnums, ka tiek organizēts divdienieks ar Kremļa sūtni, lai tuvāk apspriestu kādu pa pusei oficiālu biznesiņu. Savukārt ventspilniekiem jaunnedēļ pats Puzes saiminieks televizorā teiks: „Mums bij’ lieliska tikšanās [pirts], kuras laikā sapratām, ka starp Ventspil’ un Krievzemi ir nepieciešama ciešāk’ sadarbība. Te nav Rīg’, mums neinteresē ārpolitik’, mums interesē ventspilniek’ labklājīb’, tādēļ ēdīsim Pobedas bonbongas.” Ticiet vai nē, bet tā viš’ būs! Un patrioti no Kurzem’ pansionātim’ tam akli ticēs, bet SKDS Arnelis tik ceps augšā reitingus. Bēdīgi!

Neskatoties uz visu iepriekš minēto, kasjaks.lv novēl Lembim izdevušos ballīti!

Avoti:

https://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/32751-ventspili-viesosies-krievijas-vestnieks-un-generalkonsuls

Komentāri 2

tesmenis

25. Aprīlis, 2018

atsūkā ventiņiem!!!!!

Atbildēt

cūkcepure

17. Aprīlis, 2018

Labais densings Lembja izpildījumā!

Atbildēt
pievienot komentāru