Inguna Sudraba rūpējas par Latvijas komjauniešu mafijas drošību

  • 05. Janvāris
  • 2,197
  • 0

Izskatās, ka 2018.gadā Ingūna turpina kāpt muļķu zemes „slavas zenītā” ar lieliem platiem soļiem, neskatoties uz to, ka putni galvā un brilles aizsvīdušas no aktīvas draugu aizstāvēšanas.

Vakar vakarā notika kārtējā „trīs sivēnu Andra, Aināra un Aivara pastrādāto neģēlību” parlamentārās izmeklēšanas komisijas „slēgtā” sēde, kura ar Kaimiņa palīdzību nemaz vairs nebija tik slēgta. Liels paldies viņam! Sēdē piedalījās un mafijas pusi pārstāvēja, protams, tās galvenā ornitoloģe Ingūna Sudraba (NSL), mūžam jaunais komunists Pimpenovs (Saskaņa) un kurli aklais prokurors Māris. Kā jau ierasts pretī ļaunajiem spēkiem stājās bruņinieki Juta (JKP), Jurašs (JKP), parists Judins un suņu būdas aktīvists Kaimiņš ar mazo videokameriņu. Vakar visai tautai bija iespējams dzirdēt un redzēt, kā uzvedas tās sugas pārstāvji, kuri, iespējams, kalpo oligarhiem. Pēc sēdes Juta norādīja presei, ka Sudraba un Māris uzvedās kā „oligarhu mafijas turpinājums”. „Pilnīgi viennozīmīgi: kā šo oligarhu [A,A un A] taustekļi vai mafijas turpinājums uzvedās gan Sudraba, gan Māris Leja,” sacīja Strīķe, norādot, ka „prokurors” esot vairākas stundas mēģinājis uzdot jautājumus, [bet tā arī nav bijis spējīgs]. Savukārt Judinam licies, ka Temīds Leja šajā sēdē bija neparasti aktīvs, atceroties viņa pasivitāti kādās citās sēdēs, kad tās apmeklēja Kurzemes itālis, šofera labākais draugs Buldozers un kurmju indētājs Andris.

Kasjaka izmeklētāju komanda arī veica savu izmeklēšanu un noskaidroja, ka Sudraba un kompānija ir cieši saistīti ne tikai ar Latvijas komjaunatnes mafiju, bet arī ar vairākām citām starptautiskām bandītiskām organizācijām.

P.S. Taču pats aktīvākais Izmeklēšanas komisijas biedrs Ainārs Mežulis cieti turpināja urbināt degunu

 

Avoti:

http://www.delfi.lv/news/national/politics/strike-sudraba-un-prokurors-leja-komisijas-sede-uzvedas-ka-oligarhu-mafijas-turpinajums.d?id=49612485

Komentāri 0
pievienot komentāru