#LATvsSWE - twitter pērles

Vakar savu dalību 2018. gada pasaules čempionātā hokejā elites divīzijā noslēgusi Latvijas hokeja valstsvienības izlase, kas spraigā cīņā tomēr piekāpās pašreizējiem pasaules čempioniem zviedriem un turnīru noslēdza astotajā vietā.  

dienas jautājums

Kā Latvija noslēgs savu dalību 2018.gada pasaules hokeja čempionātā?

Atbilde Balsis
Uzvarēs čempionātu 18
Iekļūs TOP 3 3
Būs starp 10 labākajām izlasēm 22
Ārpus desmitnieka 6
Izlidos no augstākās divīzijas 1
Cits variants, atbildēšu komentāros 1

#LATvsSWE - twitter pērles

Vakar savu dalību 2018. gada pasaules čempionātā hokejā elites divīzijā noslēgusi Latvijas hokeja valstsvienības izlase, kas spraigā cīņā tomēr piekāpās pašreizējiem pasaules čempioniem zviedriem un turnīru noslēdza astotajā vietā.  

Igaunijas novads savā ģerbonī un karogā iekļauj kaņepes lapu

Kanepi apriņķa pašvaldība Igaunijā apstiprinājusi jaunu ģerboni un karogu. Turpmāk tajā būs attēlota kaņepes lapa. Šāds lēmums pieņemts pēc interneta balsošanas, kuras dalībnieki atbalstījuši apriņķa simbolu maiņu. Interneta balsošanā piedalījās 12 000 cilvēku.

Drošības policija kļūdaini arestē „Bobu Dilanu”

Visticamāk š.g. 11.maijā Drošības policijas darbinieki uz nopratināšanu bija uzaicinājuši nevis Taņku Ždaņku, bet kļūdaini kādu citu personu ar ģitāru, proti, muzikantu Bobu Dilanu, kurš acīmredzot bieži viesojas Latvijā. Tāpēc arī jau pēc pāris stundām muzikants tika palaists vaļā, kad drošībniekiem beidzot pieleca, kā tā nav Taņka.

Krievijā mākslinieks veido lācīšus no vatņikiem

Krasnojarskas mākslinieks Vasīlijs Slonovs īsi pirms Uzvaras dienas prezentējis savu jauno izstādi ar nosaukumu „Pārkrieviskā identitāte” (Сверхрусская идентика). To veido savdabīgi no t.s. vatņikiem (apģērba gabaliem) veidoti lāči invalīdi, nereti izrotāti ar kādu medaļu. Mākslinieks izstādi veidojis 5 gadu garumā, un viņa mērķis esot bijis radīt „jaunu Krievijas simbolu”.

Obama nosauc Donaldu Trampu par s*du

Afroamerikāņu režisors Džordans Pīls (Jordan Peele) ar visai savdabīgu pieeju brīdina interneta lietotājus par uzticēšanos interneta resursiem.

Pēc kokaīna pārvadāšanas uz kuģa 'Instagram skaistule' no Kanādas nonāk cietumā

Melina Roberge kopā ar divām līdzdalībniecēm bija uzsākusi jautru un izšķērdīgu kruīza braucienu apkārt pasaulei. Bet ir viens āķītis... 

Vēl daži iemesli „ienīst” Lembergu: tiek prognozēti nemieri

Tā nu ir sanācis, ka kasjaks.lv komandai nav nepieciešams daudz prātuļot, lai kaut ko sliktu uzrakstītu par Puzes velnu jebšu „pilsētas ar rītdienu” vadoni. Taču šoreiz pavisam sadzīviska rakstura problēma mierīgajā Ventspilī, iespējams, varētu pāraugt sociālajos nemieros.