• Piektdiena, 23. Februāris, 2018
  • Rīga -10°

Kā būtu, ja būtu?

Šīs nedēļas sākumā apmeklēju savas mīļākās grupas koncertu. Viss bija lieliski, tikai koncerts būtu bijis daudz jaudīgāks, ja es to būtu apmeklējis trīsdesmit gadus atpakaļ.  

Sensācija: Latvija nekrietni pazemo Krieviju

Nesen par Latvijas jauno vēstnieku Krievijā tika aptiprināts diplomātu aprindās labi pazīstamais Māris Riekstiņš, Latvijas diplomātu Krievijā akreditēja pats Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Kasjakam no drošiem avotiem ir zināms, ka Māra Riekstiņa nominēšana no Krievijas puses tiek uztverta kā klaji nedraudzīgs žests, jo Māris Riekstiņš ir gara auguma. Zinot, ka Kremļa oficiālie fotogrāfi dažādi cenšas mazināt Putina kunga īso augumu un ar to saistītos kompleksus, nelietīgie latvieši speciāli nozīmē vēstnieku gandrīz vai Kristapa Porziņģa augumā. Pielikumā daži attēli. 

VIDEO - Čakam Norrisam nepatīk muzikanta Рэй vaimanas un gaudas

Čakam Norisam pārnākot mājās pēc smagās nakts maiņas Izglītības ministrijā septiņos no rīta sanāca mazliet uzvilkties, jo ieslēdzot savu vintāž teleaparātu, viņš sadzirdēja kaut kādas vaimanas, kuras, Lindermana iedvesmots, izdvesa dziedātājs Рэй. Beigu beigās TV kaste tika iznīcināta un par to pavēstīts tālsarunā dārgajam afgāņu draugam Ali, kuram iemācīties latviešu valodu, pat bez grāmatām, nebija nekādu problēmu, atšķirībā no dažiem, kuri Latvijā nodzīvojušu jau gandrīz 80 gadus.

Vai Ingūna Sudraba pa vakariem piestrādā Valsts valodas centrā uz pusslodzi?

Saskaņā ar vieno no Ventspils medijiem tā dēvētās „oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāja Ingūna Sudraba, kuru kriminālās aprindas zina saukt par Frizūru, aicinājusi pārbaudīt Saeimas deputāta Andreja Judina valsts valodas prasmes.

Kad urīns sāk nelabi ost

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) piektdien atņēma Krievijas bobslejistam Aleksandram Zubkovam 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīto zelta medaļu, līdz ar to, visticamāk, par olimpiskajiem čempioniem kļūs latviešu pilota Oskara Melbārža četrinieks ar stūmējiem Arvi Vilkasti, Daumantu Dreiškenu un Jāni Strengu.

Kā atpazīt „lembistu” jeb „lembistu” pazīmes

Pēdējā laikā Latvijas informatīvajā vidē parādās virkne publikāciju ar centieniem atmaskot tā saucamos sorosītus. Mēs redakcijā sapratām, ka viss nav tik melns, kā tas tiek mālēts, tādēļ atbildam uz „Informācijas aģentūras” (https://infoagentura.wordpress.com/) publikāciju „Kā atpazīt sorosītu jeb sorosītu pazīmes”, joka pēc izstrādājot savu konspirācijas teoriju par „lembistiem” uz sarkanzaļo zemnieku un zaldātu savienību. Jo uzskatam, ka lembisti šo 28 gadu laikā ir nesuši daudz vairāk posta nekā sorosīti.

Рандеву ar Laimu

Kasjaks līdzīgi kā citi lielākie mediji tika ielūgts atspoguļot šī gada lielāko mūzikas pasākumu Eiropā. Tika veikti ar daži foto uzņemumi (skat.galeriju).  

Andrejs Mamikins izrādās ir Latvijas īpašais aģents

Aizvadītās nedēļas piektdienā (24.novembris) atgriežoties no darba, vakarā truli mēģināju relaksēties ar dzimtenes bairīti pie zombēšanas ierīces ar zilo ekrānu. Lēnām spaidot TV pults pogas mana uzmanība apstājās pie kaimiņzemes slavenākā kanāla „Rossija RTR”, kurš demonstrēja labākā Gēbelsa skolnieka Ģimas Kiseļova sektas adeptu veidotu sociāli-poliskā raidījuma „60 sekundes”.

Viedokļraksts - Sensācija: SKDS Arnis jau gadiem taisās par ZZS līgavu

Mana vecāmāte mēdza teikt: „Ir meli, ir lieli meli un ir statistika.” Šos vārdus es atceros ik reizi, kad nākas saskarties ar Puzes valdnieka galvenā sociologa prātojumiem.

Divlitrīgais Kivičs dropē ar Veidenbaumu!

Mūziķis (pseido?) Andris „arbūzi padusēs” Kivičs paziņojis, ka viņš un leģendārais dzejnieks Eduards Veidenbaums esot radniecīgas dvēseles. Zinot Kiviču, šāds apgalvojums šķiet mazliet dīvains, ja ne histēriski smieklīgs, tā kā vienīgā kopīgā īpašība Kivičam ar Veidenbaumu varētu būt vien kāre uz grādīgo dziru.

Inguna Sudraba rūpējas par Latvijas komjauniešu mafijas drošību

Izskatās, ka 2018.gadā Ingūna turpina kāpt muļķu zemes „slavas zenītā” ar lieliem platiem soļiem, neskatoties uz to, ka putni galvā un brilles aizsvīdušas no aktīvas draugu aizstāvēšanas.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?