• Piektdiena, 23. Februāris, 2018
  • Rīga -10°

Kā būtu, ja būtu?

Šīs nedēļas sākumā apmeklēju savas mīļākās grupas koncertu. Viss bija lieliski, tikai koncerts būtu bijis daudz jaudīgāks, ja es to būtu apmeklējis trīsdesmit gadus atpakaļ.  

Viedokļraksts - Sensācija: SKDS Arnis jau gadiem taisās par ZZS līgavu

Mana vecāmāte mēdza teikt: „Ir meli, ir lieli meli un ir statistika.” Šos vārdus es atceros ik reizi, kad nākas saskarties ar Puzes valdnieka galvenā sociologa prātojumiem.

Andrejs Mamikins izrādās ir Latvijas īpašais aģents

Aizvadītās nedēļas piektdienā (24.novembris) atgriežoties no darba, vakarā truli mēģināju relaksēties ar dzimtenes bairīti pie zombēšanas ierīces ar zilo ekrānu. Lēnām spaidot TV pults pogas mana uzmanība apstājās pie kaimiņzemes slavenākā kanāla „Rossija RTR”, kurš demonstrēja labākā Gēbelsa skolnieka Ģimas Kiseļova sektas adeptu veidotu sociāli-poliskā raidījuma „60 sekundes”.

Kad urīns sāk nelabi ost

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) piektdien atņēma Krievijas bobslejistam Aleksandram Zubkovam 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīto zelta medaļu, līdz ar to, visticamāk, par olimpiskajiem čempioniem kļūs latviešu pilota Oskara Melbārža četrinieks ar stūmējiem Arvi Vilkasti, Daumantu Dreiškenu un Jāni Strengu.

Māsa brālim dzimšanas dienā uzdāvina striptīzu

Krievzemē pamatīgu skandālu sacēlis interneta video, kurā redzams, kā kāda ģimene no Kurskas svin sava dēla 21.dzimšanas dienu.  

Latvijas olimpieši drīz vairs nestaigās kaili

Šodien Polijā tika izrādīti sporta tērpi un formas ar kādām Latvijas sportisti piedalīsies ļoti gaidītajās Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs.

Starkovs taktiku nemaina

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs ir kā seriāls "Ugunsgrēks", kurš visu laiku sola jaunas vēsmas, bet beigās atkal viens un tas pats. 

VIDEO - Humora komiteja izskaidro situāciju ar rīdzinieku "piķi"

Vakar mediju redzeslokā nonāca Rīgas Domes opozīcijas deputātes Ineses Andersones twitter ieraksts par Rīgas nodokļu maksātāju naudas kārtējo izšķērdēšanu. Kasjaka rīcībā ir video ar "Humora komitejas" pārstavja skaidrojumu saistībā ar radušos situāciju. 

Sveicam Krievijas ārlietu preses baumotāju Mašu Zaharovu „Niķeļa” kāzās

Divpadsmit gadus atpakaļ, proti, 2005.gada 7.novembrī Kremļa „svētā” Marija tika izdota pie vīrieša Ņujorkā, ne Maskavā, ne Sočos, bet nīstajā US and A. Kas ir viņas vīrs un kā viņu sauc Kasjakam galīgi neinteresē, un neviens pat īsti nezina, kas viņš ir par putnu. 

Pīles uz ledus un politikā

Viena no lielākajām Krievijas un arī pasaules hokeja zavigznēm NHL kluba Vašingtonas Capitals uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins ir izveidojis sociālu kustību Vladimira Putina atbalstam, kārtējo reizi pierādot tēzi, ka sports un politika iet roku rokā. No otras puse, vērojot cik strauji Putins progresē hokejā, iespējams, gatavojas debitēt NHL. 

Krievijā kailas meitenes atbalsta izvarošanās apsūdzēto Vainstīnu

Krievijas telekanāls REN TV publicējis video, kurā piecas atkailinājušās meitenes ar plakātiem rokās pie ASV vēstniecības Maskavā pauž atbalstu izvarošanās apsūdzētajam amerikāņu producentam Hārvijam Vainstīnam.

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?