• Piektdiena, 23. Februāris, 2018
  • Rīga -10°

Kā būtu, ja būtu?

Šīs nedēļas sākumā apmeklēju savas mīļākās grupas koncertu. Viss bija lieliski, tikai koncerts būtu bijis daudz jaudīgāks, ja es to būtu apmeklējis trīsdesmit gadus atpakaļ.  

Dāvis Bertāns, iespējams, pārņem varu Latvijas mediju tirgū

Saskaņā ar la.lv š.g. 9.janvārī publicēto informāciju Bertāns pēc pirmā trāpīta metiena sajutis, ka tā ir viņa „Diena”, protams, ka ne jau avīze „Diena”. Piedod, Dombur, šoreiz šis ir tikai joks, bet ne atbilde uz tavu jautājumu „Kam pieder Diena”?

Inguna Sudraba rūpējas par Latvijas komjauniešu mafijas drošību

Izskatās, ka 2018.gadā Ingūna turpina kāpt muļķu zemes „slavas zenītā” ar lieliem platiem soļiem, neskatoties uz to, ka putni galvā un brilles aizsvīdušas no aktīvas draugu aizstāvēšanas.

Tiesībsargi mudina gejus Pasaules futbola čempionāta laikā nesadoties rokās

Eiropas tiesībsargu organizācija FARE ieteikusi gejiem – futbola entuziastiem, kas nākošgad plāno apmeklēt Krievijā notiekošo Pasaules futbola čempionātu, nesadoties rokās.  

Jekaterinburgā atkritumu mašīnas izdaiļos ar Ziemassvētku virtenēm

Pilsētas vadība nolēmusi vismaz kaut kā uzlabot savu iedzīvotāju noskaņojumu gada tumšākajā laikā un izdaiļot atkritumu savākšanas mašīnas ar Ziemassvētku virtenēm.  

Nelegālais Ziemassvētku vecītis

Neizdevies zādzības mēģinājums liek vīrietim iesprūst skurstenī.  

Latvijas „indigo bērns” Ainārs Šlesers

Meklējot interesantas publikācijas, portālā kasjauns.lv izlasīju fenomenālu, dziļdomīgu, prāta spējas rosinošu un visādi citādi lielisku rakstu, kurā numeroloģe Ineta Ventniece atver sabiedrībai acis par Latvijā bēdīgi slaveno oligarhu „A” komandu – Šķēli, Šleseru un Lembergu. Uzreiz pateikšu, ka neesmu šeit nācis, lai ironizētu par numeroloģijas pseidozinātniskumu. Tā vietā es vienkārši gribu jums sniegt īsu ieskatu tajā, ko tad šī matemātikas zintniece ir atklājusi par mūsu valsts ietekmīgākajiem vīriem.  

Rietumos „rusofobija” sasniegusi epidēmijas apmērus

Atsaucoties uz krievu politiķa Genādija Gudkova lūgumu padalīties ar viņa aicinājumu, kas tika izteikts publiski š.g. 6.decembrī pēc Maskavas „Spartak” futbola komandas kaunpilnā zaudējuma vietējai Liverpūles „zēnu kora komandai” ar 0 pret 7, sesks Kasjaks ar lielāko prieku vēlas nodot Gudkova vēstījumu.

Liktenīgais kritiens

Slēpjoties no policijas mājas bēniņos, vīrietis izkrīt cauri griestiem un piezemējas policijas darbinieka priekšā.  

Publiskots Krievijas digitalizācijas projekts

Vairākus gadus atpakaļ Krievijas valdība paziņoja, ka veidos līdzīgu augsto tehnoloģiju attīstības centru kā Silīcija ieleja (Silicon Valley) ASV. Savu Silīcija ielejas projektu Krievija izvēlējās realizēt Maskavas apgbala Skolkovas ciematā. Kasjaka rīcībā ir nonācis attēls ar to kā Krievijai veicas ar pāreju no parastās uz ciparu ekonomiku. 

Viena diena tautieša acīm

Pēdējā laikā Latvijas publiskajā telpā aizvien vairāk sāk parādīties, manuprāt, visai absurdi apgalvojumi par to, ka Latviju it kā esot okupējuši ASV, Eiropas Savienība un NATO karavīri, kuru atrašanās šeit ir līdzvērtīga ar padomju okupāciju. Sevišķi aktuāli šādi vēstījumi ir mūsu iemīļotajiem krievu tiesību aktīvistiem, kas pie ASV, Eiropas Savienības un NATO okupācijas pamanās piepīt klāt arī to, ka Latvijā it kā atdzimstot fašisms.  

dienas jautājums

Kurš ir Jūsu iecienītākais sporta veids 2018.gada 'Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās' spēlēs?